Youtube Twitter ve Facebook a girme sorunu ne zaman çözülür?

    Toplam 2 Cevap

    Facebook, Twitter gibi sosyal sitelere girememe sorunu şuan tüm ülkede yaşanıyor. Sorunun sebebi TİB kaynaklı bir engelleme gibi görünüyor.

    Sorun ne zaman çözülür net bir şey söylemek zor.  Muhtemelen bu sabah yapılan gözaltı işlemlerinden kaynaklı bir sansür uygulanıyor. Aslında teknik bir sorun değil, bir engelleme söz konusu.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @hakan hocam facebooka ip adresi değişerek çok rahat girilebiliyor işin ilginç yanı facebook anında hesabı kilitliyor bu normalmi 10 yıllık hesabımı kilitlendi candan 7 yıl önce
    • @candan norma değil. Ama VPN üzerinden giriş yapıyorsan facebook bunu bir hack olayı gibi algılayıp hesabı erişime kapatabilir. Çok fazla sunucu değiştiriyorsan, sürekli farklı ülkeden hesaba giriş var gibi görecektir Facebook hakan 7 yıl önce

    Bunun net olarak bir zamanı yok.Ne zaman yasaklamalar kaldırılırsa o zaman bitecektir.Şu zaman bitecek diyemeyiz.Ancak çok süreceğini sanmıyorum.Kullanıcıların şuan için yapabileceği bir durum yok beklemekten başka.

    ismailsarp ismailsarp (6010)