Youtube üzerinden toplu video indirme

Youtube'da indirmek istediğim bir oynatma listesi var.Yaklaşık 3000 videodan oluşuyor ve bunları toplu şekilde indirmek istiyorum.Çeşitli sitelerden denedim ama çok video olduğu için hepsi belli bir videodan sonra takılıyor bana videoları toplu indirmem için stabil ve hızlı bir yöntem söyler misiniz?

noobxx noobxx (25)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube Üzerinden toplu video indirilebilir fakat bununn limiti var 100 Senin Dediğin 3000  3000 lik toplu video dosyası indirmen mümkün değil

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    7 yıl önce cevaplandı

    • 100 rakamına nasıl ulaştınız bilmiyorum ama ben 400-450 videoyu rahat indirebiliyorum ancak 3000 video olan bu oynatma listesinde geriye kalanları okuyamama ve takılma sorunu çıkıyor. noobxx 7 yıl önce