Youtube ve facebook'a giriş yapamıyorum?

Facebook ve YouTube dışında tüm sitelere girebiliyorum ama bu iki siteye girmeye çalışınca "Bu siteye ulaşılamıyor" hatası alıyorum.

treajen treajen (43)
4 yıl önce sordu

  • vpn servis kullanıp denedin mi? krsn 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Öncelikle farklı tarayıcılarla giriş yapmayı dene. Bunlarla da giremiyorsan o zaman bilgisayarında bir zararlı taraması yap. Hosts dosyan zarar görmüş olabilir.

AdwCleaner ile bilgisayarını taratmanda fayda var: https://www.malwarebytes.com/adwcleaner/

murat murat (12492)
4 yıl önce cevaplandı

    Suan bazi internet servis saglayicilarda sorun var. İnternet servis saglayicin kim? Muhtemelen vpn ile girebilirsin ya da dns degistirerek dener misin?

    Vodafone mobilde mesela şuan Youtube açılmıyor. Türk Telekomda bir sorun yok.

    alattin alattin (16999)