YouTube video izlenme süresi arttırma nasıl yapılır?

benim kanalım var bir videoyu aynı kişi devamlı izlerse olurmu 4000 saati geçmek için yoksa sürekli başka kişilermi izlemesi gerek

gkha gkha (11)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba, bir videoyu kişi devamlı izlerse olmaz, videoyu başka birilerine de izletmen gerek,. Facebook'ta YouTube yardımlaşma grupları var, o gruplara videonun linkini atabilirsin.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

      4000 saati geçtin diyelim, ya sonra? Ödeme alabilmek için 1000 abone ve 4000 saat koşulunu aşmaya çalışıyorsun ama bence sorun bu değil. Bunu illegal şekilde aşşan bile sonrasında izlenmen olmayacak ve abonen olmayacak. Yani yine para kazanamayacaksın. Bu tür arayışlar yerine bence ilgi çeken içerik üretmeye çalışmalısın. Elbette kolay bir iş değil. Sabırlı olmalısın.

      alattin alattin (16999)