YouTube video izlerken donma sorunu

İnternetimin hızı iyi fakat birkaç gündür YouTube'da video izlerken düşük kalitede gösteriyor. Bu sorun herkeste var mı?

kemal00 kemal00 (24)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Videoların kalitesini kendin değiştirebilirsin. Değiştiremiyor musun?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Genel bir sorun yok. Bende Youtube normal hızında.

      Kotan dolmuş olabilir mi? Kotandan dolduysa genel internet hızındaki yavaşlıktan dolayı Youtube otomatik olarak düşük kaliteli videolara yönlendiriyor olabilir.

      murat murat (12492)
      5 yıl önce cevaplandı

        videoların kalitesini yükseltince video donuyor.İnternet hızım iyi vpn degiştirdigimde kalite yükseliyor

        kemal00 kemal00 (24)
        5 yıl önce cevaplandı

        • VPN internetini yavaşlatır. VPN açıkken YouTube'da video izliyorsan, donması çok normal. omercik 5 yıl önce