YouTube video izlerken ilerleyen beyaz çubuk nedir bunu arttırma yöntemi varmı

YouTube video izlerken ilerleyen beyaz çubuk nedir bunu arttırma yöntemi varmı  internet açıkken sona kadar ilerlemesini istiyorum

gkha gkha (11)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube videosunda  kırmızı oynatma çizgisinin önündeki beyaz / gri çizgi videonun yüklenmesini gösteren çizgidir.  İzlediğin videonun ne kadarı indirilmiş onu gösterir. Youtube bu indirme çizginini otomatik ayarlar. Sen videoyu izlerken bir yandan videoyu indirmeye devam eder ki video izlerken kesilmeler olmasın.

    Videoyu durdurursan indirme de durdurulur.  Bunun sebebi hem sen boşuna indirme yapma hem de Youtube kaynaklarını boş yere kullanmasın.

    Youtube bu beyaz çizginin hareketini kendi ayarlar. Sen bunu değiştiremezin.

    hakan hakan (15394)