Youtube video kasma ve donma

Androidde youtubeda bazenleri fena videolar kasiyor ve youtube douyor acayip yavasliyor program kullanimi nedeni ve cozumu ???

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    merhaba herhangi bir antivirüs ile telefonunuzu taratınız genellikle telefonun donması virüsler yüzünden olabiliyor

    sadece aklıma bu geldi diğer arkadaşlarda aklına gelen şeyleri yazabilirler

    ardavarol ardavarol (3)
    6 yıl önce cevaplandı

      Video izlerken kasılma problemi sadece YouTube uygulamasında mı var? Mesela telefonunuza bir video indirin ve izleyin, eğer donmuyorsa problem YouTube uygulamasında demektir. Ayrıca telefonunuzda yeterli derecede RAM yoksa da yine donma ve kasılma problemleri oluşabilir.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Yeterince ram var sadece youtube uygulamasinda oluyor baska olmuyor malgibiolan 6 yıl önce
      • O zaman gayet açık ve net, YouTube uygulamasıyla alakalı bir problem olsa gerek.. İsterseniz kaldırıp tekrar yükleyin omercik 6 yıl önce