YouTube video yüklemek ücretli mi? Youtube'a video nasıl yüklenir ?

Youtube'a video yüklemek ücretli mi?

Youtube'a video nasıl yüklenir?

Yüklenen video örneğin bir sayfa tanıtımı içeriyor olması sakınca teşkil eder mi?

mat7 mat7 (336)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Youtube'a nasıl video yüklenir sorunuza dair cevaplarımı aşağıda bulabilirsiniz.

    YouTube video yüklemek ücretli mi?

    Hayır. Youtube'a video yüklemek ücretsizdir.

    Youtube'a video nasıl yüklenir?

    Youtube'a video yüklemek için şu adımları takip edin

    1. Youtube'a girin.
    2. Sağ üst köşedeki Oturum Aç simgesini tıklayın.
    3. Varsa Gmail yani Google hesabınız ile giriş yapın.
    4. Yoksa buradan Google Hesabı oluşturun
    5. Oturum açtıktan sonra sağ üst köşede bulunan yükle linkine tıklayın.
    6. Yüklenecek Dosyayı seçin linkine tıklayın.
    7. Videonuz yüklenmeye başlayacaktır.
    8. Bu esnada ekrandaki formu doldurun. Açıklama, etiket girin.
    9. Yayınla'ya tıklayın

    Bu şekilde Youtube'a video yükleyebilirsiniz.

    Yüklenen video örneğin bir sayfa tanıtımı içeriyor olması sakınca teşkil eder mi?

    Hayır, hiç bir sorun teşkil etmez. Tanıtım içeren pek çok video Youtube üzerinde bulunuyor.  Yüklediğiniz video lisans gerektirmemeli. Yani, örneğin vizyondaki bir filmi yükserseniz sorun olacaktır.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler harika bir anlatım olmuş.Tekrar teşekkür cevabınız için . Kolay gelsin . iyi çalışmalar . mat7 9 yıl önce
    • Ben teşekkür ederim, sağolun. murat 9 yıl önce

    youtubeye video yüklemek ücretli değil ve bu linkten videoyu yükleyebilirsin www.youtube.com/upload

    leonsop7 leonsop7 (1)