Youtube videolar açılmıyor yükleniyorda kalıyor

-1

Daha yeni oldu. Bilgisayarı açtım youtube ye girdim bir video açtım ancak yükleniyor ve kalıyor video açılmıyor

ccvvbb61 ccvvbb61 (20)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Youtube de yeni yapılan değişiklerde baya yavaşladı. Videolar takılırken bazende açılmıyor. Bunun çözümü;

    1. Dns ayarlarınızı değişin

    2.Modeminize reset atın

    3.Tarayıcınızı resetleyin

    4.Bilgisayarınıza restart atın

    taha6161 taha6161 (-99453)
    10 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler Taha bey ancak Dns buldumda bu seferde youtubedeki videolar açılıyor ancak kasıyor ne yapacağım.

      ccvvbb61 ccvvbb61 (20)