Youtube videolardaki yavaşlık

Şuanda Youtube üzerindeki videolarda aşırı yavaşlık var. 144p çözünürlük seviyesi bile zor doluyor. 480p hiç açılmıyor mesela durum benden mi kaynaklanıyor acaba??

noobxx noobxx (25)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    bendede aynı şekilde ttnet mi kullanıyorsun?

    taha17 taha17 (91)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Evet sende ne zamandan beri var. noobxx 7 yıl önce
    • Bugün başladı bende ya youtubeden yada ttnet ten dolayı oluyor taha17 7 yıl önce

    Bende de o sorun oluyor, Vodafone operatörünü kullanıyorum.

    Sanırım YouTube'un yakın zamanda Internal Server Error hatasından kaynaklanıyor.

    Olay dün gerçekleşti ve YouTube sitesine girdiğimizde "500 Internal Server Error" hatası veriyordu.

    Dünden beri benim de videolarım öyle takılıp duruyor.

    toprak34 toprak34 (2026)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Youtube bot temizliğinine başladı ondan kaynaklanıyor sanırım. noobxx 7 yıl önce
    • evet onu anlatmaya çalıştım :) toprak34 7 yıl önce

    Son günlerde bazı kanallardan Youtube sitesine bot'lar kullanılarak saldırılar düzenleniyormuş ve Youtube bu saldırılara karşı yüksek mücadele içerisindeymiş. Dün gece kısa bir sürede olsa  youtube'a erişim gerçekleşememesinin sebebininde bu olduğu tahmin ediliyor (@hamburger 'in bahsettiği erişim problemi).

    Bunlarla ilgili çok bilgi sızmadığı için konunun detayları bilinmiyor ama son günlerdeki youtube videolarının oynatılmasındaki yavaşlığın sebebi bu olabilir. Bir süre beklemeli, sabır göstermeliyiz diye düşünüyorum ve bunu tavsiye ediyorum.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • onu anlatmaya çalıştım ama nasıl anlatacağımı bilemedim :) toprak34 7 yıl önce