Youtube videoları açılmıyor sorunu

Tuhaf bir sorunla karşı karşıyayım sizlere danışmak istedim.  Telefonda youtube uygulamasında daha önceden açılan videolar açılmamaya başladı.  Telefon One plus 7 pro arkadaşımın telefonundan kontrol ettiğimde bir sorun görünmüyor.  Uygulama verilerini sildim, uygulamayı kaldırdım fakat çözüm olmadı. Hala youtube videoları açılmıyor. Sorun ne olabilir?

pelinny pelinny (863)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benzer bir Youtube video oynatmıyor sorunu ile karşılaştım. Şunu dener misin?

    • Youtube hesabında giriş yapılmış olan hesabından çıkış yap.
    • Başka bir Youtube hesabı ile giriş yap.

    Böyle bir bug var. Zaman zaman denk geliyorum. Özellikle mobil cihazlarda Chrome ya da Youtube App üzerinden giriş yaptığında videolar açılmıyor. Hesap değiştirdiğinde videolar açılıyor.

    Google forumunda buna benzer bir başlık gördüm. Belirli hesaplar ile Youtube videoları oynamıyordu. Hesap değiştirince sorun çözülüyor.

    Bunun tek açıklaması olabilir uygulamada ya da youtube de bir yazılım hatası var. Redmi Note 7 telefonda aynı durum hata oluşmuştu.

    murat murat (12492)