youtube videoları açılmıyor

Youtube giriyorum ama resimler videolar gözükmüyor videolar açılmıyor. Film yüklü değil diyor.

turkiye1299 turkiye1299 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Keşke biraz daha bilgi verseydiniz, işletim sisteminiz nedir, hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz gibi.

    Mümkünsse farklı tarayıcılardan deneyin.

    Örnegin Google Chrome internet tarayıcısın buradan indirebilirsiniz.

    Firefox interner tarayıcısını buradan indirebilirsiniz.

    Tarayıcı güncellemek veya farklı tarayıcı ile sorununuz çözülmezse Flash Player güncellemeyi deneyebilirsiniz.

    Güncel Flash player'i buradan indirebilirsiniz.

    murat murat (12492)