YouTube videoları kalitesiz görünüyor

Youtube videoların açtığımda 1080p veya 720p yapmama rağmen sanki 360p izliyormuşum gibi görünüyor. Youtube videolarının kalitesi düşük görünüyor. Elimle youtube player üzerinde video kalitesini 720p yapıyorum ama yine sonuç değişmiyor. Herkeste böyle mi? Tarayıcı olarak PC'de Chrome kullanıyorum.

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Az önce kontrol ettim herhangi bir sorun yok. Tarayıcı olarak Chrome, Firefox, Opera ve Brave ile testimi yaptım. Youtube videolarının kalitesinde bir bozulma yok.

    Fakat youtube sen videoyu 720p olarak ayarlasanda eğer internet bağlantın yavaşsa, sorun varsa sana gönderim kalitesini düşürerek videoyu yollayabilir. Sorun youtube de değil senin internet bağlantında olabilir. Tarayıcı kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

    murat murat (12492)