Youtube videolarına like atamıyorum

Merhaba. Youtube'da videolara like atamıyorum. Like atıp videoya tekrar baktığımda like sayısı aynı görünüyor. 2 gündür böyle. Sorun nedir?

gorkem28 gorkem28 (6)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Buna brnzer nir soruya daha önce cevap vermiştik. Dilerseniz o cevaptan yararlanabilirsiniz.

    Cevap linki

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Çok fazla video beğeniyorsan Youtube seni bot sanıp ban uyguluyor olabilir.

      Diğer bir ihtimal de Youtube sunucularındaki yavaşlık olabilir. Youtube binlerce sunucudan oluşuyor. Bir like bile atsan bu like'ın işlenmesi ve diğer sunuculara aktarılması vakit alabilir.  Video like ve izlenme oranları sürekli tekrar kontrol ediliyor ve işleniyor. Hem like hem de gösterim hemen videoya yansıtılmıyor. Bazen bot saldırıları yüzünden videoların like ve gösterimleri yeniden hesaplanıyor ve düzenleniyor.

      Videoya like attıktan hemen sonra kontrol etme. Bir kaç saat sonra kontrol et. Bu daha doğru olur.

      alattin alattin (16999)