Youtube videolarını 720p bile olsa düşük kalite görünüyor

Bazı Youtube videolarını 720p ayarlamama rağmen düşük kalitede izliyorum. Sanki 360p izliyor muşum gibi. Sorun ne olabilir? Tamamında böyle bir sorun yok bazıları cam gibi net görünüyor.

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Videonun ham (orijinali) hali düşük çözürlüktedir ve program ile 720p hatta 1080p'ye dönüştürülmüş olabilir.

    Bu yöntem sadece videnoun boyutunu etkiler. çözünürlük kaliteli hale gelemez.

    muvel muvel (332)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Peki bunu yüksek kalitede izleyemem mi? @muvel alivecan 4 yıl önce