YouTube videolarını Akıllı Televizyona nasıl aktarırım?

YouTube videolarını Samsung akıllı televizyona aktarma, nasıl yapılır?

YouTube videolarını LG akıllı televizyona aktarma, nasıl yapılır?

YouTube videolarını Tüm akıllı teleziyonlara nasıl aktarırım?

Android veya Iphone telefon üzerinde izlediğim YouTube videolarını akıllı televizyonuma nasıl aktarırım?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android ve Iphone telefonlarından YouTube uygulaması üzerinde bir video izliyorsunuz bunu çok kolay bir şekilde Samsung,LG,Philips gibi tüm akıllı televizonlara aktarabilirsiniz.Aktarmayı sağlamak için aşağıdaki şartları taşımanız gerekmekte.

    • Videoları YouTube uygulaması üzerinden açmak.
    • Televizyonunuzun Wi-Fi bağlantısına sahip olması.
    • Televizyon ve Telefonunuzun Wi-fi ile aynı modeme bağlı olması.

    Tüm bu şartları taşıyorsanız Andoid ve Iphone üzerindeki YouTube videolarınızı televizyonunuza aktarabilirsiniz.

    Aktarma yapabilmek için aşağıdaki adımları izleyin.

    1. Telefonunuzdan YouTube uygulamasını çalıştırın.
    2. Televizyona aktarmak istediğini videoyu telefonunuzda bulun ve açın.
    3. Ardından video açıkken yukarıdaki bilgi ikonunun sol tarafındaki Wi-Fi bağlantı ikonuna tıklayın.Açılan ekrandan televizyon isminizi bulup tıklayın.Ardından telefonunuz televizyonunuza bağlanacak ve video otomatik olarak televizyonda gösterilecektir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Telefondan bağlandığım zaman televizyondan değiştirilmesini nasıl sağlarım bilen var mı?Tek kontrolü telefona vermek yani.

      elfwall elfwall (1)