Youtube videosunu kendi siteme koydum fakat tam ekran olmuyor, çözümü nedir?

Youtube'dan kendi siteme video koyacağım. Oluyor ama tam ekran olmuyor ne yapabilirim? İnternette baya araştırdım ama bulamadım.

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Koda fs="1" ve playsinline="0" parametrelerini eklemeniz gerek. width="640" height="390" bunların yanına ekleyebilirsiniz boşluk bırakarak.

    diğer parametreler ve türkçe açıklamaları için: https://developers.google.com/youtube/player_parameters?hl=tr

    misty misty (556)
    3 yıl önce cevaplandı

    • niye kırmızı oldu misty 3 yıl önce
    • code tagi içerisinde ondan. @misty alattin 3 yıl önce