Youtube vidyo izleme hatası!!1

Bu 2 gündür youtubede vıdyo ızlerken arada baska vıdyolara gecınce bı hata verıyor ss atıcam ve 1dk ya yakın sürede düzeliyor bunu nasıl düzeltebilirim (https://hizliresim.com/k01jEr#) bide attıgım lınkde oynatma lınkı yazdıgı yer her zaman deyısıyor onuda solıyım beni dinlediginiz tesekkur ederım ıyı gunler.

abdullah53 abdullah53 (35)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başka tarayıcılar ile denemeyi denedim mi?

    darkcrak darkcrak (5170)
    4 yıl önce cevaplandı

    • hayır chooremeden denıyorum abdullah53 4 yıl önce

    ADBlock kullanıyorsan kapatıp dene.

    hydra hydra (3802)
    4 yıl önce cevaplandı

    • adblock bayadır var ama neden sımdı yapdı anlamadım abdullah53 4 yıl önce
    • Kapatıp denedinmi ? hydra 4 yıl önce
    • Oldu mu hydra 4 yıl önce
    • @darkcrack yardimci oldu tesekkurler. abdullah53 4 yıl önce