YouTube yavaş problemi

Merhaba,

YouTube'da ki öğeler çok geç açılıyor. Tarayıcı olarak Firefox kullanıyorum. Ne yapabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    YouTube'un yavaş olmasının sebebi ne?

    YouTube, son zamanlarda Chrome dışındaki tarayıcılarda biraz yavaş çalışıyor. Bunun sebebi ise Google'ın YouTube'un yeni tasarımına eklediği yalnızca Chrome'da çalışan bir gölge API'dir.

    Peki bunu nasıl çözebilirim?

    Firefox;

    Microsoft Edge;

    • Microsoft Store 'a gidin.
    • Tampermonkey for Edge uygulamasını indirin.
    • Edge'i açın ve ayarlardan Tampermonkey’yi etkinleştirin
    • YouTube’u eski tasarıma döndürmek için kullanıcı komut dosyasını indirin.

    Safari;

    • Tampermonkey for Safari'i indirin
    • Çıkan sayfada "güven" e tıklayın.
    • Tampermonkey’yi açtıktan sonra kullanıcı komut dosyasını indirerek YouTube’u eski tasarımına döndürün.

    ÖNEMLİ NOT: YouTube'u eski haline getirdiğiniz için dark mode (gece modu) olmayacaktır.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

      Güzel bir çözüm olmuş toprak :)

      omercik omercik (9418)