YouTube yazıların iç içe geçme sorunu nasıl çözülür?

Birkaç aydır YouTube'da bir video açıyorum, sonraki açtığım videonun başlığının yanına önceki videonun başlığı geliyor, videoların açıklamaları alt alta birleşiyor. Sayfayı yenileyince düzeliyor. Bir tek bende mi oluyor bu?

misty misty (556)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanki bir aralar ben de bu sorunu yaşıyordum ancak tam emin değilim, hatırlamıyorum. Mesela pizzayı fırına verdim videosunu izliyorum önceki izlediğim video CS videosu onun başlığı orada oluyordu, evet galiba ben de yaşamıştım aynı sorunu ama sonra nasıl çözdüm, hatta çözüp çözmediğimi bile hatırlamıyorum.

    hydra hydra (3800)