Youtube yeni kanal açarken hata alıyorum

youtube kanal oluşturuyorum, hesabınıza bir kanal eklendi diyor fakar kanala girince Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. hatasını veriyor.

mutluylmz mutluylmz (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    En başından tarif edecem belki siz bu tarifimin çoğunu bilebilirsiniz ben tamamını anlattım

    Normal yotube kanal açmanız için önce

    1 )  yotube hesabınızın telefon doğrulaması yapılmış olması gerekir

    2 ) gmail hesabınızı yotube bağlamanız gerekir

    3 ) bunlardan sonra kanalınıza video yükletebilirsiniz

    4 ) video yükletmek için hesabınıza giriş yapın yotubeye tıklatın profil resminizin yanında yüklet sekmesine tıklatın

    bir sayfa  daha açılır yine yükleti tıklatın sizin masa üstü veya belgelerim açılır burdan videonuz üzerine tıklatın yükletme başlar ve video yükletme işlemi bitene kadar sayfa açık olmalı bu arada siz videonuzun başlığını yazın

    alt yazılarını yazın tamamlandı belirdiyise  yayınla tıklatın bukadar

    candan candan (4301)