Youtube yeni yüklenen video sadece 360p kaliteye sahip sorunu

Youtube'a 1080p olarak yüklenen videonun kalite seçeneklerinde sadece 144p ve 360p çözünürlük görünüyor. Sorun ne olabilir? Videoyu silip yeni yüklediğim halde aynı sorun devam ediyor.

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube'a yeni yüklenen videolarda tüm kaliteler otomatik olarak hemen sunulamayabilir. Video büyük boyutluysa özellikle, Youtube'de yoğunluk varsa ilk olarak 144p ve 360p kalitelerde video yayınlanmaya başlar.

    Daha sonra 480p, 720p ve 1080p gibi yüksek kalite seçenekleri görünmeye başlar. Böyle bir durumla karşılaştığında videoyu silip tekrar yüklemene gerek yok. Sadece biraz beklemen gerekir.

    Yine bazı eski işletim sistemi ve tarayıcılara tüm kaliteler gösterilmez. Eğer uzun süre beklemene rağmen yüksek kalite seçenekleri gelmiyorsa başka tarayıcılardan videoyu kontrol edebilirsin.

    alattin alattin (16984)