Youtube yenileme sorunu

Youtube da açtığım video sayfanın dolma işlemi bittikten yani video açılmaya başladıktan sonra sayfa kendiliğinden yenileniyor ve bu işlem iki kez tekrar ediyor. Nasıl düzeltebilirim?

canery canery (1)
9 yıl önce sordu

  • youtube sayfanızın adresi nedir? hakan 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun ? Ana sayfanda Reklamlar var mı. ?

Reklam vs. açılıyorsa ilk internete girdiğinde reklam ve toolbar virüslerinden kaynaklanabilir. Denetim masasından toolbarları kaldır ve yandex tarayıcı (Browser) eklentileri yüklüyse onlarıda kaldır. Combofix ile tarama yap.

Sayfa yüklenmeye çalıştığında Toolbar veya tarayıcı bazı eklentilerin yüklenmesini engelliyorsa sayfa kendini yüklemeye çalıştığından birkaçkez kendini yeniler. Google Chrome Tavsiyemdir.

ahmetbolat ahmetbolat (1)