youtubeda nasıl virüs kaldırılır

   youtubeye virüs bulaştı birşey aratdıkdan sonra sağda linkler çıkıyo virüs oldugunu düşünüyorum nasıl kaldırabilirim ?

sefttkx sefttkx (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer bilgisayarına virüs bulaştığını düşünüyorsan bilgisayarını AdwCleaner ve Mallwarebytes ile tara ve çıkan virüsleri sil.

    darkcrak darkcrak (5148)
    3 yıl önce cevaplandı

      Youtube'a bulaşmaz, tarayıcına bulaşır. AdWare bir reklam virüsüdür. ADWCleaner ve Malwarebytes ile taratırsan çıkan Adware'leri siler. Zaten MalwareBytes'ı çalıştırınca Adware'leri siliyor.

      hydra hydra (3800)