Youtubede yavaşlık var

-1

Dns yi değiştirdim ancak videolar açılıyor ama çok takılıyor ve yavaş ne yapabilriim?

ccvvbb61 ccvvbb61 (20)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Videoların kasması tabiiki dns 'dir. Ancak bilgisayarınızıa SupSowa programını indirin. Dnsnizini hızlandırcak ve ayrıca youtubedeki videoları yüksek çözünrlükte donmadan izlemenize olanak sağlıcaktır. Programın çalıştırma aşamaları şudur(resim ekleyemedim acelem var) ;

    1.İndirip kurup gircek

    2.Sizden güncelleme isteyebilir onaylayın

    3.Solda en üste Asseta ya tıklayın

    4.Sizin dns dosyanızı bulcaktır. Tıklayıp save diyin.

    5. 1-2 dakika içersinde yükler

    6.Yükledikten sonra run a tıklayın yaklaşık 10 dakika içersinde çalıştırıp yüklicektir

    7.Bilgisayarınızın virüs programı var ise kapatın.

    8.Virüs programını kapattıktan sonra Restart atın.

    9.Karşınıza not defteri ve birde açılmış /regedit komutu gelcek

    10.Not defteri içinde İmplus.cmd yazısını bulun ve yanına bi boşluk bırakarak yes yazın.

    11.Daha sonra bir daha restart atın.

    12.Tarayıcınıza girin ve keyfini sürün.

    taha6161 taha6161 (-99453)