Yukarıdaki kodun ve ardından tam adınızın ve kullanıcı adınızın boş bir kağıda el yazısıyla yazılmış kopyasını içermelidir

Hesabım kapatıldı iki elinizle tuttuğunuz kod ve isminizi çekip atın dediler dün yolladım hatalıysam bile açılır mı lütfen yardım bu arada hem kodu hemde kullanıcı ismimi ayrı ayrı attım olur mu ?

evin7272 evin7272 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hataliysam ne demek anlayamadim. Hesabin kural ihlalindan kapatildiysa açılmaz.

    Bir a4 kağıt alıyorsun. Kullanıcı adini, sana gonderilan kodu, adini soyadini yaziyorsun. Hepsi ayni kagida.

    Bu kagidi elinde tutuyorsun, yuzun gorunecek sekilde ve biri senin fotografini cekiyor.

    Bu sekilde yapmadiysan ayri ayri yolladiysan ise yaramaz. Tekrar gonder.

    alattin alattin (16984)