yüklediğim oyun açılmıyor

bilgisayarıma oyun yükledim buraya kadar hiçbir sıkıntı yok ancak yüklediğim oyunu açamıyorum

kullanici690322 kullanici690322 (7)
4 yıl önce sordu

  • Hangi oyun? ne hatası ? darkcrak 4 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Yüklediğin oyun eğer crackli (korsan) ise oyunun açılmaması veya başka türlü hata alma olasılığın çok fazla.

infinity infinity (402)
4 yıl önce cevaplandı

    Oyunu açamıyorum net bir ifade değil. Hata mı alıyorsun? Oyunun simgesine tıkladın karşına ne geliyor ya da gelmiyor, bilgisayarın ne tepki veriyor? Böyle bir soruya doğru cevap alabilmen mümkün değil arkadaşım.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Eğer ki Windows 10 Kullanıyosan Crackli oyunları açmak zor olucaktırm, Windows Defender devre dışı bırakarak . Oyunun keyfini çıkara bilirsin. Eğer ki Windows 7 ve ya 8.1 kullanıyosan Antivirusla alakali ve ya defenderle alakalı ola bilir. Devre dışı bırakarak istediğin oyunu indir, kur ve oyna.

      mesutkaan18 mesutkaan18 (1)