Yüklenmiş su kodlaması yok 4.4.2 hatası

Merhaba. Galaxy s4 telefonum var. Root attım ancak SuperSu uygulamasına girdiğimde  " Yüklenmiş SU Kodlaması yok ve SuperSu bunu yükleyemedi. Bir problem var! hatası alıyorum Ne yapabilirim? Nasıl düzeltebilirim ? Nasıl doğru root atabilirim.

berk berk (224)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Berk şunu denedin mi? : Android telefon nasıl root edilir?

    Android Root için ben Kingo Root kullandım. Oldukça kolay ve sorunsuz oluyor.

    alattin alattin (16999)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Geliştirici modunu etkinleştirdiğim halde Kingo Root cihazıma bağlanamıyor.. berk 9 yıl önce
    • Yanlış hatırlamıyorsam Android USB driver gibi bir şey vardı. http://adbdriver.com/upload/AdbDriverInstaller.exe yükleyip dener misin? alattin 9 yıl önce
    • Root atamadım ama telefonu da kurtardım. berk 9 yıl önce