Yüklü Ses Aygıtı Yok Hatası

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayara format attım.  Yüklü ses çıkış aygıtı yok diyor.

Aygıt yöneticisinden baktım High Definition Audio aygıtları yüklü. Sorun falan gözükmüyor ama ses yok.

Yardımcı olursanız sevinirim. Windows 7 Ultimate kullanıyorum.

guven guven (1)
10 yıl önce sordu

  • AMD athlonll x2 250 NVIDıA ge force 7025 ekran ve anakart mödelleri de bu arkadaşlar guven 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Yüklü Ses Aygıtı Yok Hatasının sebebi hatalı ya da yüklenmemiş ses sürücüsüdür. Aygıt yöneticisinde High Definition Audio görmeniz sürücünün düzgün yüklü olduğu anlamına gelmez. Maalesef sadece işlemci ve ekran kartınızı yazmışsınız. Anakartın marka ve modelini verirseniz sizi doğru sürücüye yönlendirebilirim.

murat murat (12492)