Yüklü Ses Çıkış Aygıtı Yok

Bugün bilgisayarımı win 8.1 den win 10 a yükselttim herşey oldu ama bilgisayardan ses çıkmıyor sağ alttaki simgelerdeki sesün üstünde çarpı var mausu üstüne getirincede 'yüklü ses çıkış aygıtı yok' diyor  4 5 saatir uğraştım yapamadım lütfen yardımcı olun

umutkavas00 umutkavas00 (1)
4 yıl önce sordu

  • https://www.youtube.com/watch?v=wUvx4v6V91o inşallah yardımcı olmuştur gorele28 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilgisayar marka ve modelini vermeden, anakart modelini vermeden yardımcı olmak çok zor. Sorun muhtemelen eksik ya da hatalı ses sürücüsünden kaynaklanıyor.

Bilgisayarına uygun olan ses sürücüsünü indirmeli ve yüklemelisin.

murat murat (12492)