Yüksek GB'lı dosyaları nasıl gönderebiliriz?

Uzun video , yüksek mb'lı dosyaları nasıl ve nereden yollayabiliriz? En kolay yolu nedir ?

ses1842 ses1842 (64)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://wetransfer.com/ gibi sitelerden faydalanabilirsin. Bu siteler yüksek boyutlu dosyaların paylaşılması için uygun.

    Yine Google Drive kullanabilirsin. Google Drive ile dosyalarını paylalabilirsin.  Kendinle ya da başkaları ile. Ben genelde Google Drive kullanıyorum.

    alattin alattin (16999)
    3 yıl önce cevaplandı

      Evler yakınsa, Flash disk ile veya taşınabilir disk ile götürmek olacak. Onun dışında upload hızı düşük olduğu sürece uzaktan göndermek çok zor olur. Bunun bir yöntemi yok maalesef.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Varmış hocam :=) @hydra ses1842 3 yıl önce
      • Evet varmış. Bulut transferi sanırsma hydra 3 yıl önce