Yüz özelleştiren uygulama önerisi!

Kısaca şöyle anlatayım. Resmimi oraya koyacağım, kel, uzun saç, kısa saç, hangi saç modeli, hangi sakal tipi bana yakışacak. Bir nevi photoshop gibi.

wexu wexu (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    FaceApp uygulaması sizin işinize yarar mı? Daha önce denediniz mi?

    FaceApp: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.faceapp&hl=tr

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      FaceAPP.

      Fotoğrafınızı seçiyorsunuz sizi, kel, ünlü birine benzetiyor, Bebek yapıyor yüzünüzü. kız yapıyor, Erkek yapıyor. ÜCRETLİ sürümünü satın alarak daha fazla yüz seçebiliyorsunuz.

      FACEAPP:

      nvidiagtx nvidiagtx (690)