Zapals alışveriş sitesi güvenilir midir?

Gaming kulaklık almak istiyorum. Aliexprees'te 80 ve üstü olan bir kulaklık var haliyle ses kalitesi iyi fakat Zapals denilen bir sitede bu ürün 60 TL'ye satılıyor. Bu site güvenilir midir? Googla amca güvenilir damgasını vurmuş fakat normal olarak teredüt ettim.

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    zapals.com ekşi sözlük (tıkla)

    zapals.com donanım haber forum (tıkla)

    Edit:

    Site arada bir bedava ürünler veriyormuş. Donanım haber linkinde indirime giren ürünleri alanlar var. Yorumlara bakabilirsin.

    Edit 2:

    Teknoseyir zapals.com (tıkla)

    donanimhaber.com forum zapals.com (tıkla)

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bu bahsettiğin siteyi detaylı bir şekilde araştırmalısın eğer tereddütün varsa. Mesela Google'da "zapals şikayetvar" tarzı aramalar yaparak bu siteyle alakalı olumsuz yorumlar olup olmadığını bakabilirsin. En önemlisi "iade" seçeneği olup olmadığıdır. İade seçeneğinin olması bana göre büyük bir avantaj, memnun kalmadığın zaman iade edersin en kötü ihtimalle...

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @farurhenho Bende ilk defa duydum siteyi ancak olumsuz yorum vs. göremedim. Yada bir şikayet. Alışveriş yapanların kargosu gelmiş. Ne kadar güvenilir, tartışılır. toprak34 6 yıl önce

      Zapals güvenilir bir site. Elbette her alışveriş sitesinde olduğu gibi %100 sorunsuz demek doğru olmaz. Zapals  ile ilgili uluslararası yorumlar oldukça iyi.

      hakan hakan (15424)
      6 yıl önce cevaplandı

      • ooo ozmn çok iyi çünkü fiyatlar çok iyi peki neden bu kadar ucuz ? aliexprees te 80 tl lik şey zapalsada 50 tl ? ahmet5847 6 yıl önce
      • ooo ozmn çok iyi çünkü fiyatlar çok iyi peki neden bu kadar ucuz ? aliexprees te 80 tl lik şey zapalsada 50 tl ? @hakan ahmet5847 6 yıl önce
      • Zapals da yazdığına göre doğrudan üreticiden alıyorlarmış. Bu sebepten fiyatlarımız daha ucuz diyorlar @ahmet5847 hakan 6 yıl önce