zararlı yazılım klasörü silme

CSE zararlı yazılımını gösterdiğiniz gibi sildim ancak tek bir klasör kaldı silinmiyor ne yaptıysam ve google ı açtığımda tekrar portal sepetine yönlendiriyor nasıl silebilirim klasörü

aquit aquit (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Iobitin kurulum kaldırıcı programını dene tabi bahsettiğin şey bir uygulamaysa :)

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

       selam  aquit benimde başıma gelmişti bu portal sepeti  tarayıcı korsanı önce başlat tıklat gizlidosyaları ve kı-klasörleri tıklat gizli dosyalar ve ve sürücüleri göster de burdan çık şimdi sırasıyla  önce c sürücü tıklat  açılan sayfada windows buna tıklat açılan sayfada system32 buna tıklat ve açılan sayfada   grouppolcy  bunu silmiştimm ve ben sorunumu bu şekilde halletmiştimm  paylaşmak belki sizede faydalı olabilir

      emir38 emir38 (-4995)
      9 yıl önce cevaplandı

        emir kardeşm yaptm ama google ı açtığımda hala ana sayfam portal sepeti olarak açılıyo

        aquit aquit (1)