Zemana AntiMalware Premium promosyon varmı?

varsa süresi?

candan candan (4301)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zemana AntiMalware Premium abone olanlar için bir yıl  promosyon dağıtıyor başlagıç tarihi 3/7/2017 bitiş tarihi 3/7/2018

    Kendi yerli türk yazılımmız özellikle tarayıcı korsanı ve zararlılara karşı çok başarılı bir AntiMalware programıdırherkese tavsiye edeirm Zemana AntiMalware abone olun ve setup dosyasını burdan indirin

    candan candan (4301)