Zenmate Chrome eklentisi gizi pencerede çalışmıyor sorunu

Zenmate Gizli sekmede çalışmıyor. Google Chrome'da zenmate eklenti olarak yüklü ama Gizli pencere açtığımda Zenmate simgesi görünmüyor.  Zenmate gizli pencerede çalışmıyor sorununun çözümü nedir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

      Zenmate gizli pencerede çalışmıyor sorununun çözümü nedir?

    Zenmate bilindiği üzere popüler VPN uygulamalarından biridir. Daha önce yasaklanmış olan zenmate artık çalışır durumda. En azından Romanya sunucuları Türkiye^de çalışıyor.

    Zenmate ve diğer eklentiler varsayılan olarak gizli pencerede çalışmazlar. Sizin buna izin vermeniz gerekir. Öncelikle Zenmate'in gizli sekmede pencerede çalışması için şunu yapmalısınız:

    1. Google Chrome tarayıcı adres satırına şunu yazın ve enter tuşuna basın:
      chrome://extensions/

    2. Bu sizi Chrome uzantılar sayfasına götürecek. Burada ZenMate eklentisini bulun.
    3. Zenmate eklentisinin altındali Ayrıntılar linkine tıklayın.
    4. Gizli modda izin ver seçeneğini açık konuma getirin.

    Artık Google Chrome Zenmate'i gizli sekmede çalıştıracaktır. Güvenlikle alakalı olarak Chrome böyle ilave bir ayar barındırır. Siz Ayarlar > Uzantılardan gerekli izni verirseniz Zenmate artık gizli pencerede çalışır duruma gelir.

    murat murat (12492)