Zenmate idm birlikte çalışmıyor

Chrome üzerinde Zenmate kullanıyorum. Zenmate aktifken IDM (internet download manager) çalışmıyor. Web sitesinden Zenmtae IDM ile video indirmek istediğimde IDM aktif olmuyor.

Zenmate ve IDM birlikte çalışmıyor sebebi ne olabilir?

hakan hakan (15409)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zenmate - IDM çalışmıyor sorununun sebebi Zenmate yazılımının internet trafiğinizi şifrelemesi ve IDM'in gelen veri içerisindeki Video linklerini algılayamamasından kaynaklanıyor.

    IDM'in web sitesindeki video linklerini tanıyabilmesi ve devreye girmesi için Zenmate'in kapalı olması gerekiyor.

    Bilindiği üzere Zenmate yazılımı bilgisayarınız ve gezindiğiniz sunucu arasındaki tüm trafiği şifreliyor ve güvenli şekilde veri aktarılmasını sağlıyor.

    Sorun Zenmate tarafından şifrelenen verinin IDM tarafından algılanaması.

    IDM ve Zenmate sorununu her site için aşmanın şuan için bir yöntemi yok.

    hakan hakan (15409)