Zenmate signup failed hatası

Chrome'a Zenmate yükledim. ZenMate kayıt olmak istediğmide Signup failed hatası alıyorum. Hatanın tamamı şu şekilde

Sign up failed !!!

ERROR = it seems like your connectivity to the internet is impaired. this could be because you need a proxy to access the internet, which means that you need to disable zenmate.

Notice : I would appreciate if you could help.

Zenmate chrome signup failed hatasının çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ZenMate Signup Failed  hatasının çözümü

    Zenmate signup failed  hatası ZenMate'e kayıt olamıyorsunuz anlamına gelir. ZenMate programını çalıştırabilmek için email adresinizi kullanarak bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu işlem yapılırken email adresi ile ilgili herhangi bir doğrulama gerçekleşmez.

    sign up failed hatasının bir kaç farklı sebebi olabilir:

    Eğer zenMate kayıt işleminde şu hatayı alıyorsanız

    sign up failed. try again in a few minutes hatası alıyorsanız bu ZenMate sunucularında geçici sorun var demektir. Daha sonra tekrar denerseniz sorun düzelecektir. Sizin yapabileceğiniz bir işlem yok, sadece beklemeli ve sonra denemelisiniz.

    signup failed. it seems like your connectivity to the internet is impaired hatası alıyorsanız o zaman aşağıdaki durumları kontrol etmelisiniz. ZenMate sunucularına bağlanmanızı engelleyen bir durum söz konusudur.

    Zenmate signup failed hatası alıyorsanız şunları kontrol edin:

    • Herhangi  başka bir proxy programı kullanıyorsanız veya başka VPN devreden çıkartın. (spotflux, hotspotshield vb)
    • Aynı şekile bir firewall veya güvenlik yazılımı bağlantı sorunu yaşatabilir ve siz signup failed hatası alabilirsiniz. Firewall varsa devreden çıkartın.

    Eğer başka bir VPN kullanmıyor ve yine signup failed hatası alıyorsanız bunun sebebi ZenMate sunucularındaki yavaşlama veya geçici sorundur.

    ZenMate Signup Failed  hatasının çözümü için daha sonra tekrar kayıt olmayı deneyin.

    ZenMate Signup Failed büyük çoğunlukla geçici bir hatadır ve o an sorunu sadece siz yaşamıyorsunuz demektir. Bu durumda tek yapmanız gereken daha sonra denemektir.

    cemkara cemkara (4215)