Zenmate Telefonda Neden Ücret İstiyor

Zenmate Telefonda Neden Ücret İstiyor Ücretsiz Kullanamıyorum Ücretsiz Kullanmak İçin Bir Çözüm Yolu Varmıdır

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İyi günler

    Şimdi şöyle bir durum var. Markette ücretli satılan uygulamalar bir kereliğe mahsus alınıp indirilir ve apk olarak internete sürülerek ücretsiz halde çoğu kişiye sunulur. Bu durum kesinlikle illegaldir!

    Ama Zenmate dediğimiz uygulama, uygulama içi satın alma olarak satılıyor. Yani bu ihtimali ortadan kaldırıyor. Kısaca bunun bir yolu henüz bulunabilmiş değil

    araz01 araz01 (291)
    7 yıl önce cevaplandı

      Zenmate bildiğim kadarıyla artık ücretsiz hizmet vermiyor.Size ilk indirmenizden sonra belirli bir süre Premium üyeliği deneme fırsatı veriyor.Bu süre sonunda eğer ücret ile Premium hizmetini satın almazsanız kullanamıyorsunuz.Yani ücretsiz olarak kullanmak malesef mümkün gözükmüyor.

      ismailsarp ismailsarp (6010)