Ziraat Bankası kredi kartı internet alışverişine nasıl açılır?

Ziraat Bankası kredi kartımı internet alışverişlerine açık kalmasını istiyorum. Ziraat Bankası kredi kartı internet alışverişine nasıl açılır?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ziraat Bankası kredi kartı internet alışverişlerine nasıl açılır? Ziraat kredi kartını internet alışverişine nasıl açtırabilirim?

    Ziraat Bankası kredi kartı internet onayını aşağıda belirtilen adımları uygulayarak verebilirsiniz:

    SMS ile onay verme:
    Bankada kayıtlı olan cep telefonunuzdan EONAY yazıp boşluk bırakın ve hemen ardından kartınızın son 6 hanesini ekleyin. Mesajı 4757'ye gönderin. Kartınızın internet alışverişlerine açık kalmasını onaylamış olursunuz.

    İnternet bankacılığından açtırma:
    Eğer ziraat internet bankacılığınız varsa buradan da kredi kartı internet onayı verebilirsiniz.

    1. Bu linke tıklayarak ziraat internet bankacılığına girin: https://bireysel.ziraatbank.com.tr
    2. Üst sekmedeki Durumunu İzle butonuna tıklayın.
    3. Gelen ekrandan sol taraftaki menüden sırasıyla Kartlarım > Kredi kartlarım bölümüne girin.
    4. İlgili kredi kartınız seçiliyken ekrandaki "İşlem Kısıtı" seçeneğine tıklayın.
    5. Gelen sayfadaki E-TİCARET bölümündeki Yurt İçi İşlem Kısıtı seçeneği "Yok" olarak ayarlı olmalıdır.

    Eğer "Yok" olarak ayarlı değilse öyle ayarlayın. Böylece Ziraat Bankası kredi kartı internet onayı verilmiş olur.

    omercik omercik (9418)