Ziraat Bankası uygulamadan hesap nasıl açılır?

Ziraat Bankasında olan hesabıma sadece maaşımın yatıp yatmadığını kontrol etmek için ziraat bankası uygulaması indirdim fakat uygulamadan nasıl hesap açacağımı bulamadım .
Bu hesabı nasıl açabileceğimi bana tarif edebilir misiniz rica etsem?

( Sorum siteye uygun değilse kaldırın hemen ve kusura bakmayın lütfen..)

mat7 mat7 (336)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://bireysel.ziraatbank.com.tr/Transactions/Login/FirstLogin.aspx?ReturnUrl=%2f

    Bu linkten bilgilerinizi giriyorsunuz.  Linkte aşağıda Dijital Bankacılık müşterimiz olmak için - HEMEN BAŞVUR yazan yere dokunacaksınız.

    Telefonunuza şifre gelecek 2. adımda onu gireceksiniz. Daha sonra kart bilgilerini isteyecek. Onları da girdikten sonra hesabınız aktif olacaktır.

    hakan hakan (15394)
    1 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Ziraat Bankasında hesabınız varsa şubeye giderek şifre alabilirsiniz. Ya da SIFRE yazıp aralarında boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesi, Doğum Yeriniz, kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik kodu bilgilerinizi yazıp 4757'e SMS göndererek de şifre alabilirsiniz.

      ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
      1 yıl önce cevaplandı

      • Telefon numarası banka kayıtlı olması şarttımı? Ve 4757 ücretlimi @ilkaybaki16 (537) mat7 1 yıl önce