znoo.net tarayıcı sorunu

opera kullanıyorum

çokşey indirdiğim için benim tarayıcıma znoo.net diye bi şey geldi

her tarayıcımı açtığımda bi berliğim sayfa bi de o çıkıyor

yardımcı olursanız sevinirim:D

bu arada http://www.znoo.net bu şey çıkıyo

vahab07 vahab07 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aşşağıdaki adımları izleyin ;

    1) Öncelikle tarayıcılarınız kapalı olmalı. Daha sonra bu eklenti ile masaüstüne gelen kısayollar olacaktır. Örnek vermek gerekirse: Chrome, Firefox, IE gibi. Bu kısayolları siliniz.

    2) Daha sonra başlat menüsü > çalıştır > regedit kısayolunu izleyerek. Ctrl+f yapın ve aramaya aramax yazın çıkan bütün sonuçları silin. Daha sonra znoo yazın ve bütün sonuçları silin.

    3) Daha sonra başlat menüsündeki programlar kısmındaki browserlere sağ tık yaparak özelliklere tıklayınız.

    4) "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" yalnızca bu kısım kalana kadar sağdaki fazlalıkları siliniz. (Genelde sağında ek olarak www.znoo.net falan olur) Bu işlemi bütün browserler için yapınız (Chrome,Firefox,Opera vs.)

    Not: Örnek olarak altta resimde gösterdim.

    5) İnternet seçeneklerinden giriş sayfanız değişmiş ise düzeltiniz. Çerezleri de temizlemenizde fayda var.

    6) Kullandığınız browserın ayarlar kısmından uzantılar veya eklentilerde znoo.net ile ilgili bir şeyler varsa kaldırınız.

     Saygılarımla....

    taha6161 taha6161 (-99453)
    9 yıl önce cevaplandı

      znoo net nasıl kaldırılır? burada detaylı olaran hem bilgisayarınıza genel bir kontrol yapan aşamalar anlatılmış, linkteki aşamaları adım adım yaparsanız bilgisayarınızdaki hem virüsleri temizleyecek hem de znoo.net tarayıcı korsanından kurtulacaksınız.

      cemkara cemkara (4215)