Zoom nedir? Zoom'u nasıl indirebilirim?

Zoom nedir?

Zoom programının amacı nedir?

Zoom'u nasıl indirebilirim?

Zoom ücretli bir program mı?

Zoom uygulamasını nasıl kurabilirim?

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zoom nedir?

    Zoom; Online dersler ve online toplantılar için yapılmış bir uygulamadır. Son zamanlarda bir çok öğretmenler ve okullar bu programı kullanıyorlar online ders için ve gayet de kullanışlı bir program diyebilirim. Zoom uygulaması tıpkı Skype gibi bir uygulama fakat Zoom uygulamasının amacı Online dersler ve online toplantılar için yapılmış yani bayaa fazla özellik bulunmaktadır Zoom uygulamasında ve Skype ile karşılaştıralamaz.

    Zoom programının amacı nedir?

    Online dersler ve online toplantıların yapılabileceği kullanışlı bir uygulama zaten çoğu veya bütün öğretmenler bu uygulama üzerinden online derslerini yapıyorlar.

    Zoom'u nasıl indirebilirim?

    Zoom uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmek için tıklayın.

    https://zoom.us/download

    Zoom uygulaması telefonlarınıza da indirebilirsiniz cihazlarınıza da indirebilirsiniz.

    Zoom ücretli bir program mı?

    Ücretli versiyonu da bulunmaktadır ücretsiz versiyonu da bulunmaktadır fakat Ücretli versiyonunda bir çok özellik bulunmaktadır fakat ücretsiz olarakta kullanabilirsiniz uygulamayı eğer fazla özellik istemiyorsanız.

    Zoom uygulamasını nasıl kurabilirim?

    1- İlk olarak bu linkten zoom'u indirelim. Link

    2- Ardından kurulumu yapalım.

    3- İndirme işlemi dolduktan sonra size kullanıcı hesabı kurup mu uygulamaya girmek istersiniz yoksa direk olarak online derse mi katılmak istersiniz diye soruyor.

    4- Join a Metting'e tıklarsanız direk sizden derse katılmanız için Id ve şifreyi isteyecektir.

    5- Eğer Sign In'e tıklarsanız kullanıcı adı ve şifre isteyecektir veya kayıtlı değilseniz kayıt olmanızı isteyecektir fakat kayıt olmak istemiyorsanız Google hesabınız veya Facebook hesabınız ile de uygulamaya girebilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • zoomu kim bilmiyor ki :)) adils 3 yıl önce
    • Bilgi olsun @adils darkcrak 3 yıl önce
    • ok sana mesaj yazdim bakarmisin adils 3 yıl önce