Zotac ekran kartlarının garanti süresi nasıl uzatılır? 3 Yıl ek garanti nasıl alınır?

Zotac Garanti uzatma nedir?

Zotac ekran kartlarının garanti süresi nasıl uzatılır?

Ekran kartı kayıt ediliyormuş kayıt ettirdikten sonra 3 yıl ek garanti süresi sunuyor, bunu nasıl yapabilirim?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zotac Garanti uzatma nedir?

    Eğer Zotac ekran kartı aldıysanız fatura tarihinden itibaren ilk 25 gün içerisinde kayıt ettirmeniz gerekiyor aksi halde maalesef bu haktan yararlanamıyorsunuz. Öncelikle ürünün 2 yıl standart garanti ardından kayıt ettirdiktens onra 3 yıl ek garanti sunuyor. İlk 2 yıl normal Türkiye distribütöre yolluyorsunuz ( Endeks Bilişim ) ardından 2 yılın sonunda 3 yıllık garanti sırasında İngilterede yer alan Zotac RMA Center'a yolluyorsunuz.

    Zotac ekran kartlarının garanti süresi nasıl uzatılır?

    Öncelikle aşağıdaki adrese gidip ürününüz hakkındaki tüm bilgileri buraya yazıyorsunuz.

    • https://www.zotac.com/us/support/product-registration

    Personal Information ( Kişisel bilgiler )

    • First Name: İsim
    • Last Name: Soyisim
    • Email Address: E-Mail adresi
    • Display Name: Ekran kartı ismi

    Product Informatıon ( Ürün bilgileri )

    • Model No ( SKU ): Model Numarası
    • Serial Number: Seri Numarası

    Address Information ( Adres bilgileri )

    • Company Name: Şirket/Firma ismi ( Firma/Şirket yoksa boş bırakın )
    • Telephone: Telefon numarası
    • Street Address: Sokak
    • City: Şehir
    • State: Eyalet/İlçe
    • Zip/Postal Code: Posta kodu
    • Country: Ülke

    Fatura'yı da eklemek zorundasınız eğer e-fatura ise normal bir şekilde indirip Upload kısmına basıp ekleyeceksiniz eğer normal çıktı olarak alınmış ise fotoğrafını nete bir şekilde çekip yükleyeceksiniz. Model numarası ve Seri numarası nerede diyenler için:

    Kutunun altında yazıyor. Yazılımsal olarak ise bilmiyorum. GPU-Z ve CPU-Z denedim ikisinde de Model ve Seri numarasını bulamadım.

    hydra hydra (3800)