ZTE ZXV10 W300 Serisi Modemime Türk.net bağlamak istiyorum.

Arkadaşlar selamlar,

Yukarıda belirttiğim modeli TTNET ile birlikte almıştık, ancak TTNET ile internet bağlantımı uzun bir süre sonra kestim ve türknete geçtim. Ancak evde modem olduğu için yeni bir modeme de ihtiyaç duymadım. Ancak bu sefer de Modemin kurulumunu yapamıyorum, bunun sebebi ise @uzantısının ttnet olarak kilitli kalması. Yazılım güncelleme ile firmware eklersen düzelir diyorlar ancak firmware dosyalarını bulamıyorum.

Mevcut Yazılım Versiyonu: W300V2.0.2b_TR1

kamivanli23 kamivanli23 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ZTE Modem arayüzünü bilmiyorum ama böyle bir şeyin olması gerekli. İnternet kurulum ayarlarından buna tıklayın.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Selamlar, öyle bir şey çıkmadı karşıma malesef, başka bir çözümü yok mudur? kamivanli23 3 yıl önce
    • İnternet sağlayıcınızla görüştünüz mü ? @kamivanli23 En net bilgiyi onlar söyler hydra 3 yıl önce

    Modemin reset düğmesine 20 saniye basılı dur bu sayede modemin sıfırlanacaktır yani bütün ayarlar gidecektir.

    Ek olarak:

    Modemin için firmware aradım fakat en güncel sürüm 2014'e ait

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Modemi resetlemek @ttnet kısmını değiştirmeye yaramaz. Modemi eski olduğu için güncel sürüm bulunamıyor. hydra 3 yıl önce
    • Maalesef mecburen yeni modem almalı sanırsam @hydra darkcrak 3 yıl önce
    • Hayır boşuna yeni modem alarak masraf çıkarmamalı, TTNET'i arayıp ben bu bmodemi başka sağlayıcı da kullanmak istiyorum ama uzanı @ttnet hydra 3 yıl önce
    • @ttnet kim @hydra :D darkcrak 3 yıl önce
    • @kamivanli23 ttnet ile iletişime geç ve şöyle şöyle de ben Türknet'e geçtim ve bu modemi kullanmak istiyorum de ne yapmam gerekiyor? Diye sorarsın. darkcrak 3 yıl önce
    • uzantı @ttnet https://hizliresim.com/KnIZAS hydra 3 yıl önce
    • Ok @hydra darkcrak 3 yıl önce