Zula error reading language file hatası

 resimde de göründüğü gibi launcher açılıncada giriş ekranı gelmiyor0

semm65 semm65 (85)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Aşağıdaki linkten sorunu çözebilirsin.

    https://www.youtube.com/watch?v=1JHPzBYxe_0

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Başka youtube kanal linklerini bu sitede paylaşma kendin yazacaksan yaz. darkcrak 5 yıl önce
    • @darkcrak Burası soru-cevap kısmı değil mi? adam soru sordu bende cevabını verdim bu videoyu izleyerek sorunu çözebilirsin dedim. @farurhenho , @hakan , @murat doğru mu? her link yasaksa o zaman ne anladım yardım işinden. ilkaybaki 5 yıl önce
    • @ilkaybaki Her link yasak değil elbette. Amacımız uzmanim.net'te metin tabanlı içerik oluşturmak şuan için böyle bir yasak yok ama bunu ekleyeceğiz. Mümkün olduğunca buraya yazılı çözümleri paylaşmaya gayret edersen iyi olur. alattin 5 yıl önce

    bende aynı hatayı alıyorum arkadaşla ama duzelmedı napıcam

    kullanici163239 kullanici163239 (1)
    5 yıl önce cevaplandı

      kardeş hatayı çözdüysen banada söyleyebilirmisin bende hala aynı hatayı alıyorum.

      emrebnk emrebnk (1)