zula kasma sorunu

benim sistemim arkadaşımın sistemine göre iyi zulada herşey en düşükte kasıyor arkada hiç bir program çalışmıyor hatta explorer ı (ekran görüntüsü) bile kapatıyorum 2gb ramde oynuyor benim 4 onun pc sistem özelliklerim

windows 10 pro 64 bit (10.0,yapı)

Lenova

sistem modeli 20238

işlemci yok yazıyo ama pcnin üstünde amd rodeon grapicg ve intel core i5 var

bellek 4096 mb

depolama 1 tb

directX sürümü: directX12

sorunum ne olabilir hani her türlü oyunda kasıyo bir pc google de kasar mı ya

bugra527527 bugra527527 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran kartını güncellemeyi dene.

    NVIDIA ekran kartı güncelleme - En Kolay Yöntem 2019

    AMD ekran kartı güncelleme nasıl yapılır?

    Sorun halen daha devam eder ise şu uygulama ile açmayı dene:

    Ben de bi ara zula oynuyordum ve bilgisayarımın özelliklerinin baya baya iyi olmasına rağmen kasıyordu zula ve ben de Razer Cortex: Game Booster programını indirdim ve onun ile uygulamayı açtım ve daha da oyun kasmamaya başladı.

    Razer Cortex: Game Booster Programı Nedir, Ne İşe Yarar ?

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

      Game Booster gibi saçma programlar kullanmayın, Ayarları en yükseğe alıp oynamayı dene sistem, kendi gücünün tamamını kullanmıyor ve güç ayarlarını Performans moduna alın.

      hydra hydra (3800)