Zula oyundan atiyor

Oyuna giriyorum.Oyuna baslar baslamaz oyudan atiyor.zula kapaniyor.ne yapa bilirim?Azerbaycandan salamlar.Evvelceden tesekkurler

real real (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hideman VPN günde 2 saat ücretsiz burdan indirin kurun bir ülkeye bağlanın  sonra oyun sitesine girin atılmassınız

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Oyunu sil tamamen ardinda calistira temp yaz ordaki zulayi da sil tekrar calistira ℅temp% ordanda zulayi sil tekrar kur dene

      jaff2 jaff2 (22)