Zxyel modemde WPS ışığının yanıp sönmesi ne anlama geliyor?

merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Zxyel modemde wps ışığının yanıp sönmesi ne anlama geliyor daha önce böyle birşey yoktu

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bazen kendiliginden de acılıyor.Benim modemde wps kapalı oldugu halde acıldı sonra geri kapattım

    kemal00 kemal00 (24)
    5 yıl önce cevaplandı

      Eşleştirmek icin cihaz arıyor, eşleştirilecek cihazlara sinyal gönderiyor.

      Bir şekilde WPS butonuna basılmış olmalı. Kisa bir sure sonra sinyal göndermeyi sonlandırmasi gerekirdi ama bu anlasilan kendiliğinden olmamış.

      WPS düğmesine basarsan ve birkaç saniye basılı tutarsan herhalde durum normale dönecektir.

      Yada modemi kapatarak yeniden açarsın, resetlersin.

      temmuz temmuz (12505)
      5 yıl önce cevaplandı

        Modemin WPS düğmesine bir şekile bastığın anlamına geliyor.

        omercik omercik (9418)