Zyxel vmg3312-b10b güncellerken hata oluştu

ZYXEL VMG3312-B10B Yİ GÜNCELLERKEN HATA OLUŞTU VE ARAYÜZÜNE GİREMİYORUM GÜNCELLEME YAPARKEN BİR AN GÜNCELME DURDU TÜM IŞIKLARI SÖNDÜ DSL IŞIĞI ÇOK ZAYIF YANİYOR İNTERNET IŞIĞI DA ÇOK ZZAYIF YANIYOR GERİ NASIL DÜZELTEBİLİRMİYİM NE YAPMAM GEREK

nuri92 nuri92 (32)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu linke bir gözat istersen: Modeme yanlış firmware yükledim. Ne yapabilirim?

    Burada yanlış firmware yüklendiğinde ne yapılabilir o anlatılmış. Ama sen bu yol ile tekrardan Firmware yüklemeyi deneyebilirsin. Modem firmware yüklemen sırasında bir hata oluşmuş belli ki. Şimdi TFTP ile (linkte anlatılmış) son yüklediğin firmware veya dah eski bir firmware yüklemeyi deneyebilirsin.

    murat murat (12492)